Zahraj si na najväčšom festivale v srdci Európy!

2017 06_01 b4lVISEGRAD B4L DJ CONTEST
Tento rok festival Beats for Love spoločne s partnermi Site production s.r.o, Alameda PL, a Nótin Szabolcs HG organizuje veľký DJ CONTEST, ktorý je spolufinancovaný fondom International Visegra Found.
DJ contest bude zameraný na hodnotenie poslaných setov v 5 kategóriích: Drum and Bass, Techno, Breakbeat, House a EDM/Trance.
Víťazi súťaže budú uvedení vo festivalovom programe. O celej súťaži bude natočený krátky dokument, ktorý môžu víťazi použiť na ich podporu vo svojej budúcej kariére. Videá budú ku zhliadnutiu na stránkach festivalu a stránkach partnerov.
DJ contest je určený pre mladých a talentovaných DJs z Českej republiky, Slovenskej republiky, Poľska a Maďarska. Pre účasť v súťaži, musí každý súťažiaci poslať svoj set na mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. podľa podmienok uvedených nižšie:
O víťazoch v prvej fáze rozhodne publikum, ktoré vyberie 3 sety z každej kategórií a podľa odbornej poroty zloženej z teamu festivalu a partnerov vyberie absolútneho víťaza pre každú kategóriu. Jedna cena je vyhradená aj pre hlasujúcich a to 2x VIP vstup na festival na všetky dni.
PODMIENKY DJ CONTESTU
Začiatok registrácie: 1.6.2017
Koniec registrácie: 12.6.2017
Zverejnenie výhercov: 26.6.2017
Celkový počet výhercov: 5
KATEGÓRIE PODĽA HUDOBNÝCH ŠTÝLOV:
kategória I.: Drum and Bass
kategória II.: House
kategória III.: EDM & Trance
kategória IV.: Breakbeat
kategória V.: Techno
V každej kategórií získa výherca ubytovanie na jednu noc na náklady promotéra.
Ocenenie v kategórii I.:
Výherca získava možnosť odohrať hodinový set 7.7.2017 v čase od 16:00 do 17:00.
Ocenenie v kategórii II.:
Výherca získava možnosť odohrať hodinový set 5.7.2017 v čase od 17:00 do 18:00.
Ocenenie v kategórii III.:
Výherca získava možnosť odohrať hodinový set 6.7.2017 v čase od 21:00 do 22:00.
Ocenenie v kategórii IV.:
Výherca získava možnosť odohrať hodinový set 5.7.2017 v čase od 01:00 do 02:00.
Ocenenie v kategórii V.:
Výherca získava možnosť odohrať hodinový set 5.7.2017 v čase od 17:00 od 18:00.
POSTUP PRIHLÁSENIA:
1. Prihlásenie do contestu prebieha výhradne prostredníctvom e-mailu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , kde každý vyplní údaje (DJ Nick, Meno a priezvisko, vek) a priloží odkaz na súťažiaci mix na stránkách soundcloud.com alebo mixcloud.com
2. Od dátumu vyhlásenia súťaže sa spustí facebooková anketa, v ktorej bude hlasovať verejnosť. Anketa bude spustená od 1.6.-19.6. Každý hlasujúci môže hlasovať v každej kategórií iba raz, celkovo vo všetkých štýloch 5x. Po ukončení ankety budú vybrané 3 sety z najviac hlasmi (celkovo 15 setov), z ktorých odborná porota vyberie jedného výhercu pre každý štýl. Tento krok bude prebiehať od 20.6. - 25.6. Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 26.6.2017 na facebookových stránkach.
PRAVIDLÁ
• Každý súťažiaci sa môže prihlásiť iba do jednej z piatich kategórií. Pokiaľ bude DJ súťažiť vo viacerých kategóriach (np. aj pod iným nickom) bude zo súťaže vyradený.
• Minimálna dlžka setu je 30min. Maximálna dlžka setu je 60min. Set musí byť nahraný v roku 2016-2017.
• Súťažiaci set musí nahrať umelec, ktorý sa do súťaže prihlásil
• Názov setu musí obsahovať názov festivalu, tzn: "DJ meno - DJ Contest - Beats for Love 2017"
• Súťažiaci set, je možné poslať iba raz vo forme odkazu na soundcloud.com alebo mixcloud.com
OSTATNÉ PODMIENKY
Contest je určený pre DJs a umelcov z Českej Republiky, Slovenskej Republiky, Poľska a Maďarska. Pokiaľ nebude môcť výherca odohrať set v daný čas alebo odmietne, jeho miesto bude nahradené iným umelcov z contestu podľa uváženia organizátora festivalu.
Organizátor nehradí dopravu na festival.
Na výhru nevzniká právný nárok. Každý súťažiaci dává s účasťou zároveň aj svoj súhlas na zverejnenie svojho mena a priezviska na listine výhercov.
Organizátor súťaže si vyhradzuje právo pre vyradenie tých súťažiacich, ktorí porušili pravidla súťaže alebo si v súťaži počínali nedovoleným spôsobom, ktorý poškodzuje ostatných umelcov alebo dobré meno festivalu Beats for Love.
Poslaním prihlasovacieho e-mailu súťažiaci súhlasí s poskytnutím a spracovaním osobných údajov, ktoré sú v tomto emaile požadované podľa zákona 101 /2000 Sb., o ochrane osobných údajov.
POVINNÉ INFORMÁCIE
VISEGRAD B4L DJ CONTEST
IČ projektu: 21710063
Fond: International Visegrad Fund
Dlžka projektu: 25.5.2017 – 31.10.2017
Celková suma: 13 320 E
Partnermi projekt sú: Site production s.r.o. SK, Alameda PL a Nótin Szabolcs HG
ODKAZY
• Facebook: www.facebook.com/visegradfund
• Twitter: www.twitter.com/visegradfund (handle @VisegradFund, hashtags #Visegrad and #V4 are recommended)

MUSIC NEWS

News image

ORJAN NILSEN: KEĎ SOM BOL PRVÝ RAZ NA SL

Festival EDMANIA bude hostiť Orjana Nilsena po druhýkrát v utorok 4. júla 2017! Na veľkolepom stagei pod holým nebom bude predskakovať headlinerovi Arminovi van Buurenovi. Pri tejto príležitosti prinášame rozhovor s Or...

čítaj viac
News image

Holandský progresívny talent Rodg: Počul

V utorok 4. júla 2017 slovenská EDMANIA prináša to najlepšie, čo svetová tanečná scéna ponúka. V Trenčíne vystúpi päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho...

čítaj viac
News image

Moody presne tak, ako si ju pamätáte

Koncom februára prinieslo Moody do Bratislavy kvalitný medzinárodný line up. Za DJ pultom klubu Radosť sa vystriedalo dokopy 6 DJov: duo Secret Factory z Maďarska, dvojica PLUSplus z Dunajskej Stredy a re...

čítaj viac
News image

DANCE EXXTRAVAGANZA Live rádia Europa 2

  Najväčšia tanečná párty slovenského éteru DANCE EXXTRAVAGANZA Live rádia Europa 2 sa opäť vracia do klubov. A to hneď s najžiadanejším DJom a v novej zostave. Milan Lieskovský, uznávaný producent a ...

čítaj viac
News image

5 skladieb z bratislavskej premiéry Mood

  V sobotu 28.1. sa v Bratislavskom klube Radosť odohrala premiéra klubovej značky Moody, ktorú môžete poznať hlavne z epicentra kultúry východu - Tabačka Kulturfabrik. Od roku 2013 stihli predstaviť mnoho ...

čítaj viac
News image

SANKEYS MANCHESTER KONČÍ!

  Včera sme sa na Facebooku narazili na veľmi smutnú správu o zániku legendárneho klubu v Manchestri - Sankeys. Dôvodom je zmena majiteľa budovy na developerskú spoločnosť, ktorá v nej chce ...

čítaj viac